Dyplomy SF ZPAF 2022

Przedstawiamy Państwu tegoroczne projekty dyplomowe absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Po trzech latach nauki nadszedł czas na indywidualną wypowiedź artystyczną studentów. Pod opieką promotorów absolwenci przygotowali dyplomy, które są ważnym krokiem rozpoczynającym ich fotograficzną przygodę życia. Ta wystawa to zbiór prac ludzi z pasją.
Pod opieką wykładowców, artystów fotografików ZPAF, poznali techniki fotograficzne, od archaicznych analogowych do współczesnych cyfrowych. Eksperymentowali w różnych rodzajach fotografii, od emocjonalnej do dokumentalnej, aż odnaleźli w niej to co najlepiej wyraża ich osobowość. Owoce tej pracy będzie można obejrzeć na wystawie „Dyplomy 2022”
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wernisażu 22 września o godz 19.00.
Zapraszamy również na otwarte dla publiczności obrony prezentowanych na wystawie dyplomów. Wydarzenie to będzie miało charakter omówienia poszczególnych projektów oraz dyskusji wokół nich. Zgodnie z tradycją Studium Fotografii ZPAF będzie okazją do zadawania pytań i wymiany myśli sprowokowanych problemami poruszonymi przez dyplomantów.

Dyplomy 2022

Wystawa:

Stara Galeria Związku Polskich Artystów Fotografików, Plac Zamkowy 8, Warszawa
– Wernisaż wystawy 22 września 2022 o godz. 19.00
– Otwarte obrony dyplomów 22 października 2022 od godz. 17.00
Kurator wystawy: Jolanta Rycerska
Dyrektor Studium: Andrzej Grudzień
Organizator: Okręg Warszawski ZPAF
Patron medialny: Fotopolis.pl